fb
Sportmoda
  info@sportmoda.sk   +421 903 152 242

Crizal + Eye drive

Crizal prevencia ®

Notebooky, tablety, mobilné telefóny a podobné elektronické zariadenia vyžarujú modré svetlo, ktorého veľké množstvo neprimerane zaťažuje naše oči, spôsobuje napätie, únavu a nespavosť.

Táto antireflexná úprava znižuje silu modrého svetla, ktorému sme neustále vystavovaní vďaka počítačom, mobilným telefónom a žiarovkám. Užívatelia pocítia vysoký komfort a okuliarové šošovky poskytnú prevenciu zrakovej únavy.

Šošovku s touto úpravou ocenia všetci, ktorí pracujú celý deň v kancelárií pri umelom svetle alebo s počítačom a zároveň riziková skupina uživateľov, ktorej hrozia očné vady ako makulárna degenerácia, odlúčenie sitnice a pod.

Eye Drive

Okuliarové šošovky pre vodičov. Technológia reflect control umožňuje eliminovať oslnenie napríklad od protiidúcich vozidiel. Kontrast videnia a detaily sú oveľa jasnejšie.

Špeciálna šošovka EyeDrive, doplnená o túto antireflexnú úpravu, zaistí výrazne zlepšenie videnia pre vodičov, pretože znižuje odlesky protiidúcih áut a to predovšetkým pri zhoršených viditeĽných podmienkach ako po zotmení a za dažďa.

Odporúčame častým vodičom a pre šeroslepých.