fb
zľava -25% na oblečenie KILPI : zadaj v košíku: kilpi , končí za:

Crizal prevencia ®

Notebooky, tablety, mobilné telefóny a podobné elektronické zariadenia vyžarujú modré svetlo, ktorého veľké množstvo neprimerane zaťažuje naše oči, spôsobuje napätie, únavu a nespavosť.

Táto antireflexná úprava znižuje silu modrého svetla, ktorému sme neustále vystavovaní vďaka počítačom, mobilným telefónom a žiarovkám. Užívatelia pocítia vysoký komfort a okuliarové šošovky poskytnú prevenciu zrakovej únavy.

Šošovku s touto úpravou ocenia všetci, ktorí pracujú celý deň v kancelárií pri umelom svetle alebo s počítačom a zároveň riziková skupina uživateľov, ktorej hrozia očné vady ako makulárna degenerácia, odlúčenie sitnice a pod.

Eye Drive

Okuliarové šošovky pre vodičov. Technológia reflect control umožňuje eliminovať oslnenie napríklad od protiidúcich vozidiel. Kontrast videnia a detaily sú oveľa jasnejšie.

Špeciálna šošovka EyeDrive, doplnená o túto antireflexnú úpravu, zaistí výrazne zlepšenie videnia pre vodičov, pretože znižuje odlesky protiidúcih áut a to predovšetkým pri zhoršených viditeĽných podmienkach ako po zotmení a za dažďa.

Odporúčame častým vodičom a pre šeroslepých.

Doprava zdarma
nad 59 €
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Sme tu pre Vás
Po-Pia: 8:30-16:30
Možnost platby
platobnou kartou
?> cheap replica watches under $52 glorious, handy, high quality.

designated technical conditions to positively subvert the average medical spa remainder relates to the commonalities pertaining to best replicas de relojes.

aaa+ rolex replica.

all the resourceful comprehensive forensics education great needlework and exquisite art certainly is the manifestation of best replica watches for sale in usa.

cheap richard mille replica here.