fb
Sportmoda
  info@sportmoda.sk   +421 903 152 242

Značka Kilpi


Outdoorové oblečenie a doplnky Kilpi sú "testované severom", jeho nespútanosťou hrdosťou. Pokiaľ chcete zimu naozaj prežiť, musíte na ňu byť pripravení. Kilpi znamená vo fínčine "štít". Oblečenie doplnky Kilpi budú vaším štítom, vďaka ktorému budete v bezpečí  a ochránení.

Ponúkame Vám Kompletnú výbavu pre zimu i leto, doplnky i maličkosti. Oblečiete sa do  prírody aj  mesta, na športovanie aj pre okamihy odpočinku. V našom pestrom sortimente nájdete účelové dizajnové bundy, skvelé nohavice, funkčné prádlo aj štýlové tričká. Keď mrazivú zimu vystrieda žiarivé leto, vytiahnete k vode naše plavky aj dlašiu  letnú výbavu.


Funkčné spoľahlivé oblečenie Kilpi

Outdoorové oblečenie Kilpi sa vyznačuje kvalitným spracovaním, prepracovanými detailmi voľbou najvhodnejších TECHNOLÓGIÍ. Vytvorili Sme pokrokový materiál SIBERIUM®, ktorý prešiel Viac ako desaťročným vývojom. Tento materiál využíva princíp vrstvenia laminátov, Je veľmi pevný, priedušný na elastický. Vďaka týmto vlastnostiam dokážu naše zimné softshellové bundy nahradiť niekoľko vrstiev oblečenia.


SIBERIUM® - Bezpečná ochrana Pred vonkajšími vplyvmi

Množstvo variant materiálu SIBERIUM® zaručuje Výber bundy najvhodnejšie pre Vaše Aktivity. Pre Extrémne PODMIENKY Sme vyvinuli unikátnu Radu SIBERIUM® NANO. Najvyšším rad materiálu SIBERIUM® využíva Moderná Nanotechnológie, vďaka ktorým je Siberium®Nano oveľa tenši a poddajnejši nez štandardné materiály. Základnými vlastnosťami nášho prémiového materiálu je bezkonkurenčná prispôsobivosť pri nosení má maximálnu funkčnosť aj v extrémnych podmienkach. Používame Látky Japonskej firmy Toray s takmer deväťdesiatročnou tradíciou, Ktoré sú absolútnou špičkou na trhu. Istotu na svahu aj mimo  vám doda rad produktu Kilpi lavínovým záchranným systémom Recco.


Kilpi - podivuhodná krása severu jedinečný zážitok

Spojili sme bájnu krásu nespútaného severe s nekompromisnou kvalitou. Pretože zima na severe je zimou Kalevaly. Mýtickej postavy z ich Posolstva v atmosfére Severskej zimy ožívajú a určujú si podmienky. Vieme Vás obliecť tak, že si aj tradičnú Kalevalskú zimu užijete a urobíte z si nej neopakovateľný zážitok. Kilpi  vám umožní uvedomiť si, čo je podstatné: uspokojenie z prekonávania seba samého radosť zo zdieľania výnimočných okamihov s blízkymi


"Testované severom, preverené ľuďmi."